Řekli o nás - Agora Praha

Organizace se kterými jsme spolupracovali:

 • Česká televize
 • České aerolinie, a.s
 • Aliatel, a.s.
 • Allianz pojišťovna, a.s.
 • HBO
 • Berlitz, s.r.o.
 • TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.
 • Raiffeisen – Stavební spořitelna, a.s.
 • Komerční banka, a.s.
 • Metrostav, a.s.
 • Bosch Rexroth, s r.o.
 • Meggle, s.r.o.
 • Economia, a.s.
 • Motorolla, Inc
 • ČVUT
 
 • Hewlett-Packard Development Company
 • Medicom International, s.r.o.
 • Home Credit a.s.
 • Cable Plus
 • DW Forklift, s.r.o.
 • Teradata
 • Mefisto Software, a.s.
 • Caparol, s.r.o.
 • AVON
 • British American Tobacco CZ
 • ZAK TV, s.r.o
 • Stavostroj, a.s.
 • Solutions Czech Republic
 • Immunotech, a.s.
 
 

 

 

 Reference:

Ivana Budilová, zubní sestra

Reference ke kurzu: Pryč s brýlemi (19.10.2013)

Ráda bych tímto způsobem poděkovala za velmi příjemnou a nenásilnou formu předání informací. Celý den byl pro mě velmi zajímavý. Brýle nosím od 2 let a nevím, že bych je někdy dobrovolně odložila. Naopak jsem se vždy bála, pokud si je rozbiji budu zcela nemohoucí. Na kurzu jsem se přesvědčila, že to svým způsobem jde i bez mých brýlí +4 a +5,5 dioptrie. Zjistila jsem, že bez brýlí nejsem „nahá“, jak mi vždy připadalo a hlavně jsem cítila příjemné proudění vzduchu v očích. Kurz mi ukázal novou cestu a naději, jak se pomalu pokoušet pracovat na vylepšení zraku. Dává mi to krásný pocit, že nic není nemožné …..a za to děkuji.
 

Helena Šafránková, zdravotní sestra, kosmetická poradkyně

Reference ke kurzu: Pryč s brýlemi (19.10.2013)

Kurz Pryč s brýlemi se mi líbil. Výsledek je zatím takový, že jsem sundala brýle, což je při mém stavu dioptrií a brýlích na dálku co říci. Zatím jsem je použila sem tam večer, když jsem unavená a chci vidět v televizi na titulky nebo na program, který mám na obrazovce. Ale venku chodím bez brýlí, v práci také. Sice nemůžu říci, že zázrakem vidím hned zcela jasně, ale na ulici se orientuji bez problémů, tramvaj a autobus rozeznám, když jsou blíž a k tomu co nevidím jasně, si dojdu. V práci to zatím jde a lepší se mi kouká na blízko, jako na čtení a líčení. A dokonce brýle, které jsem nosila normálně, jsou mi teď nepříjemné – zkusila jsem to jednou. Doma na televizi nosím brýle druhé, ve kterých jsem viděla předtím už hůř. No a když je nasadím, tak vidím tak jasně, jako jsem i s nimi už neviděla hodně dlouho.
 

MUDr. Hana Šašková, zubní lékařka

H. Šašková

Reference ke kurzu: Pryč s brýlemi (19.10.2013)

Ráda bych moc poděkovala za podnětný praktický seminář „Pryč s brýlemi“. Moc se mi líbil – cviky jsou snadné, příjemné a ve spojení s nádhernou Stromovkou to bylo super. Snažím se je „zapasovat“ do denního programu. Nejlépe se mi to daří ve volných dnech a pak je to i VIDĚT! Musím ocenit i příjemný a lehký oběd, který jsme si společně vytvořili z Vašich surovin, a hlavně pak Váš kuskus s hlívou! Zúčastnily jsme se semináře jako pracovní tým (s mou sestřičkou). Vzájemně si připomínáme cviky, když některá zapomeneme a moc pracujeme na úkor očí:). Těším se na další informace a další kurs.
 
 

 

VFN Praha 2013

"Musím říci, že tohle doporučení dávám opravdu ráda a těch 7 let spolupráce na vzdělávacím programu pro management pro staniční a vrchní sestry,porodní asistentky, vedoucí laboranty, vedoucí fyzioterapeuty, vedoucí nutriční terapeuty,vedoucí radiologičtí asistenti ve VFN v Praze, ale i nemocnic a zdravotnických zařízeních z celé republiky bylo pro mne profesně i lidsky velmi užitečných. Jako odborný garant vzdělávacích programů jsem měla možnost s naši „dvorní“ lektorkou Ivanou Feliciani (Hospodářovou) absolvovat prakticky většinu z těch stovek školících dnů , které jsme od roku 2006 realizovaly. Její výkon byl nejen vždy naprosto profesionální, ale také lidsky příjemný a účastníci, kteří přicházeli často v obavách a napětí z toho, co je čeká, už po prvním dnu odcházeli více než spokojeni. Celý program byl natolik úspěšný, že se sami účastníci dožadovali pokračování a tak na program managementu ve zdravotnických zařízeních navázala Ivana Feliciani nejprve nadstavbovým programem vyjednávání, které se dokonce podařilo také akreditovat. V posledních třech letech ještě jsme doplnily modulem argumentace. V lednu 2013 naší spolupráci završila úspěšná konference, zaměřená na multikulturní ošetřovatelství, kterou Ivana Feliciani ve spolupráci s odborem vzdělávání pomáhala obsahově připravit, do které přispěla i jako moderátorka konference a přednášející.

PhDr Ivana Feliciani přispěla k našemu cíli stát se učící organizací."

Anna Chrzová, odborný garant vzdělávání VFN v Praze, březen 2013

 

Program: CESTY K SOBĚ I a III - 2010-2011, v Městské knihovně Praha 1 ( Ivana Feliciani (Hospodářová) a Zdeněk Kilian)

Z ohlasů pravidelných účastníků setkání:

"Líbilo se mi pravidelné zamyšlení sama nad sebou - je to jako kostel bez náboženství, děkujeme."

"Líbila se mi forma diskuze a citlivé vedení."

" Líbíte se mi oba - hlavně střídání hlasů, názorů a pohledů."

" Líbí se mi dva lektoři , kteří se doplňují, samostatné aktivity a zamyšlení ve skupinách."

"Semináře mi pomohly uvědmit si a pojmenovat pocity, postoje, názory včetně možných příčin, proč se tak chovám, cítím a reguji. Myslím, že na podzim u mne byly náznaky vyhoření a semináře mi hodně pomohly."

 

Program Z – leader, 2007, Michala Dubovská.

Dobrý den,

Ráda bych Vás pozdravila a podělila se s Vámi o svůj „dobrý pocit“ z podařené věci, protože na něm máte velký podíl.

Minulý týden jsem dostala za úkol připravit (a i přednést) dvě prezentace o výsledcích naší práce pro schůzku s šéfy jednotlivých úseků našeho oddělení. Úkol ztížený o to, že se jednalo o práci, kterou jsem sama nedělala, neměla o ní hluboké znalosti a navíc vše bylo třeba presentovat v angličtině, protože byli přítomni i kolegové ze zahraniční. A jak bývá zvykem, na přípravu bylo málo času . Těch záludností tam bylo samozřejmě z mého pohledu strašně moc, ale díky spoustě znalostí a dovedností, které jsem díky Vám získala, jsem všechno zvládla a šéfové byli s mým výkonem spokojeni a zdálo se mi, že jeden byl přímo nadšený ;-)

Hlavně jsem ale sama se sebou moc spokojená, protože jsem to dokázala. I když prezentace nebyla přesně podle mého gusta, barvičky nebyly sladěné, písmo každý pes jiná ves – protože mi materiály dodávalo asi pět kolegů – podařilo se mi oprostit se od dokonalostí, pár úkolů delegovat a holt díky tomu některé grafy nebyly precizní jako bych je dělala já. Až po schůzce jsem si uvědomila, že všechny tyhle nedokonalosti jsem viděla jen já, ostatním jsem myslím ani nedala šanci je postřehnout , mimo jiné také tím, že jsem na ně neupozorňovala.

V neposlední řadě jsem spokojená, že jako jediná na té schůzi jsem našla odvahu stoupnout si před plátno (ostatních asi patnáct kolegů sedělo a mluvilo od stolu, huhňali, nebylo je slyšet) a odprezentovat výsledky zřetelně a snad srozumitelně, ustála jsem výpadek paměti (šílený název chemikálie, která se jak na potvoru stále v mé presentaci opakovala) i překvapení v podobě obrázku, který tam vůbec neměl být.

Prosím, neberte tenhle mail jako mou samochválu, jen jsem Vám chtěla poděkovat a dát vědět, že Vaše snaha něčemu nás naučit nepřišla „vniveč“ (teda v mém případě), naopak, téměř není dne, kdy bych nečerpala znalosti a dovednosti z Vašeho kurzu. Díky Vám se konečně cítím spokojená sama se sebou, nejsem nervózní. Vaši knihu jsem půjčila tatínkovi, který, ač má letité zkušenosti s projevy před různě velkým obecenstvem, si pochvaluje, kolik nových informací získal.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hezký start do nového týdne ;-)

Míša Dubovská

Hana Hurtíková, AERO Vodochody, kurz koučování, srpen 2002:

“…Kurz mě výrazně a velmi ovlivnil.
Dozvěděla jsem se spoustu nového, přínosného, využitelného v práci i soukromém životě.

V zaměstnání:
Prvky koučování jsem zařadila do svého života okamžitě a spolupracovníci si na nový způsob (koučovací otázky místo požadavků a rad) pomalu zvykají, možná už mohu říci, že si zvykli. Pracuje se nám lépe, řekla bych, že jsme více schopni samostatné práce.

Doma:
S koučováním jsem začala u sebe a svých dětí – zatím bez výrazného úspěchu (synovi se zhubnout nepodařilo a já na vánoce také ještě nemám uklizeno). Věřím, že se jako kouč doma ještě vypracuji.

Ještě musím říci, že mě ovlivnil nejen obsah kurzu, ale také způsob, jakým byla „látka“ vyložena a v neposlední řadě také osobnost lektorky. Když to shrnu… byla jsem obohacena. A za to děkuji.“

 • Odeslat zprávu